Új hozzászólás Aktív témák

  • wintikek

    tag

    válasz mepet #7 üzenetére

    Aki számára gyötrelmes kényszer a kaja vásárlás annak el kéne menni orvoshoz beszélni róla.
    Én is utálok tömegbe vásárolni, mert felidegesítenek az utat két kocsival elálló régnemlátott ott fél órát beszélgető ismerősök, kasszánál pakolás közbe a kocsit a seggembetoló türelmetlen balf.ok, de emiatt még nem jutott eszembe inkább rendelgetni az élelmiszert.
    Az ilyen opciók a pánikbetegeken, tömegiszonyos embereken nem feltétlen segítenek, sőt jobban is ki tud alakulni ilyen dolog.
    Mióta van netes rendelés meg lehet nézni a fiatalabb korosztályt amikor el kell menni valamiért egy boltba, az esetek 90%-ában nem tudják mit hol keressenek és NEM MERNEK KÉRDEZNI az eladóktól inkább szenvednek.
    Ezt nem kitaláltam, nagyon nagyon sokszor láttam már.
    Pont most hétvégén voltam praktikerbe, keresett valamit egy pár, a csaj szólt a srácnak, hogy ott az eladó kérdezd meg, ő csak hümmögött. Bevásároltam fél óra alatt amit szerettem volna, mentem a kassza fele, párunk még mindig üres kosárral bolyongott, mikor fizettem akkorra unta meg a csaj és lépett oda az információs pulthoz.
    De ez egy teljesen más téma amiről órákat lehetne beszélni és ezek a kényelmes tök jó opciók egyébként a háttérben nagyon sok kárt fognak majd okozni a felnövő generációk szociális készségeiben.

    Nem is úgy értettem hogy vezetés közben állítjuk a tükröt, indulás előtt szoktam én is, de fordult már elő párszor, hogy vezetés közben kellett állítgatnom.
    Sietve ültem be, nem is néztem bele a tükrökbe, sötét is volt és este a főúton tűnt fel hogy valami nem kerek.
    Jobb oldali tükröt régi autóknál pedig nekem álló helyzetben is nehézkes beállítani a sofőr ülésről...

    Nekem egy függöny elhúzás nagyjából maximum 10 másodpercbe telik otthon még akkor is ha a szoba másik végéből sétálok oda, de a saját szobámba ez kb 3 másodperc bárhonnan mivel kicsi a szobám. Ez meg hogy addig jobban tudok figyelni másra. Ne viccelődjünk már, ezt nem gondolhatod komolyan. Ha te elhúzol egy függönyt akkor az annyira lefoglalja az összes figyelmedet arra a pár mp-re vagy mi? :DD

    A techika fejlődése pontosan arra jó amit írtál igen, ebben egyetértünk. Vannak jó ötletek igen, ezt sem vitattam. Viszont pontosan az ilyen okosfüggöny okosroló stb az aminek nem látom semmi értelmét. Ez nem technikai fejlődés, pontosan ugyan annyi értelme van mint annak hogy RGB minden gépkomponens. Nekem is van RGB egér, billentyűzet, jól néz ki, komoly szoftvert írtak hozzá hogy lehessen akár magadnak is gyártani világítás profilokat, ez is kb olyan "technikai fejlődés" mint amiről idáig beszéltünk. Őszintén mi értelme? Semmi. Jól néz ki, jópofa, jó drága, de igazából semmi hozzáadott értéke nincs.
    Ugyanolyan "gimmick" mint az hogy telefonról/távirányítóval vezérled a függönyödet/rolódat.

Új hozzászólás Aktív témák