Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    Komolyan nem ertem mire fel ez a felhaborodas. Azt most hagyjuk, hogy a befejezes jo-e vagy sem, de akik elegedetlenek, megis milyen befejezest vartak? Shepard elpusztitja a Reapereket, helyreall a vilagbeke, kizoldulnek a mezok? Lehetett volna egy ilyen is, de valljuk be, az ME nem egy ilyen vilag, sokkal komorabb. Aki ilyen befejezesre vagyik, az olvasson Gyuruk urat. Vagy ne jatsszon a ME-el.

    Teszek ra egy kisebb osszeget, hogy DLC-ben lesz mas befejezes, de akkor ennyi erovel minden termek/mualkotas/regeny miatt lehetne rinyalni. Amit mellesleg elore megmondtak.

    Ezt igy irtak meg, tessek elfogadni, hogy ez a tortenet igy zarult. Vagy lehet jobbat irni (es ne jojjon senki azzal, hogy akkor irjak en jobbat. Irjon aki elegedetlenkedik :P).

    (Pl. en meg azt nem ertettem, hogy mi ez a nagy felhajtas az Avatar, Lopott ido, a Terra Nova meg meg par masik film miatt, mert azok szerintem atlag alatti alkotasok velemenyem szerint...)

    Lehet kovezni.

    Meg valami: ott van a Lost, 6 evadig nezte az ember, majd egy tenyleg barmilyen magyarazat nelkuli otperces bugyuta vegjatekkal zarult az egesz... Es nem az a lenyeg, hanem az, hogy beszelnek rola, vitatkoznak, raveszi az embert, hogy gondolkodjon, szojje tovabb a kis elmeleteit, stb. Itt is ez tortent, es ez igy van jol (lehetett volna jobban is, de nincs vilag vege).

    [ Szerkesztve ]

  • sto1911

    veterán

    válasz nanorambo #19 üzenetére

    Majd holnap elolvasom a linket.

    Lehet, hogy nem sikerult huszfajta befejezest irni, de szerintem el van tulozva az ugy. Mivel en igy erzem, ezert nehez lesz az ellenkezojerol meggyozni, bar en se akarok az en "igazamrol" meggyozni senkit :) Es nekem is maradtak kerdeseim egyebkent, pl.

    *** SPOILER!!!! ***

    Ha a vegen Shepard meghal Harbinger sugaratol, es az azt koveto reszek csak a haldoklo fejeben jatszodnak le, akkor hogyan lehet az a vege, hogy megis kiirtja az osszes szintetikust?

    @(#17) Spectrum: nem felvilagositani kell, nem tortenelem ez, hogy tudni kelljen rola. Inkabb a velemenyunket elmondani, megosztani a masokkal.
    Szerk: olvasgattam mar egy-ket napja azta topikot, de csak tegnap este fejeztem be a jatekot, addig nem mertem rendesen elolvasni egy hszt se :DDD

    @(#21) Spectrum: ertem mi a gondotok, csak aterezni nem tudom :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák