Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    Komolyan nem ertem mire fel ez a felhaborodas. Azt most hagyjuk, hogy a befejezes jo-e vagy sem, de akik elegedetlenek, megis milyen befejezest vartak? Shepard elpusztitja a Reapereket, helyreall a vilagbeke, kizoldulnek a mezok? Lehetett volna egy ilyen is, de valljuk be, az ME nem egy ilyen vilag, sokkal komorabb. Aki ilyen befejezesre vagyik, az olvasson Gyuruk urat. Vagy ne jatsszon a ME-el.

    Teszek ra egy kisebb osszeget, hogy DLC-ben lesz mas befejezes, de akkor ennyi erovel minden termek/mualkotas/regeny miatt lehetne rinyalni. Amit mellesleg elore megmondtak.

    Ezt igy irtak meg, tessek elfogadni, hogy ez a tortenet igy zarult. Vagy lehet jobbat irni (es ne jojjon senki azzal, hogy akkor irjak en jobbat. Irjon aki elegedetlenkedik :P).

    (Pl. en meg azt nem ertettem, hogy mi ez a nagy felhajtas az Avatar, Lopott ido, a Terra Nova meg meg par masik film miatt, mert azok szerintem atlag alatti alkotasok velemenyem szerint...)

    Lehet kovezni.

    Meg valami: ott van a Lost, 6 evadig nezte az ember, majd egy tenyleg barmilyen magyarazat nelkuli otperces bugyuta vegjatekkal zarult az egesz... Es nem az a lenyeg, hanem az, hogy beszelnek rola, vitatkoznak, raveszi az embert, hogy gondolkodjon, szojje tovabb a kis elmeleteit, stb. Itt is ez tortent, es ez igy van jol (lehetett volna jobban is, de nincs vilag vege).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák