Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz GeryFlash #52 üzenetére

    "A lewarezolt RIP-et hogy az Istenbe lehet megközelíteni?" - úgy, hogy 1x fizetek a tartalomért, majd azt bárhol, bármilyen elég erős gépen teljes minőségben használni tudom. Nem az árát kell megközelíteni (az is van a warezRIP-nek, emailolvasáshoz nem kell csúcsnetre előfizetni, ha meg csiganeted van, pengetheted az áramot míg lejön), hanem a felhasználás kényelmét.

    "másoknak öröm, hogy látja a nappalijában a gyűjteményét." - majd egy évtizedig nem is volt nappalim, a túrósbuktát se a csomagolásáért veszem ;)

    "aki azzal jön, hogy ő aztán digitális javakért nem fog fizetni"
    Távolról se azt mondtam, hogy fizetni nem akarok érte. Csak azt, hogy a pénzemért nem optikai lemezre, hanem valamilyen sokkal hatékonyabb tárolóra, horribile dictu másolási (de lehet személyre korlátozott felhasználási) joggal kérem a tartalmat.

    #54: "De ha letöltött adatra (filmre) gondolunk, azért az otthon megírt lemezek már nem gondolom, hogy annyira versenyképesek lennének akár fajlagos költségben akár időtállóságban a vinyókkal." - Ez már nagyon régóta így van, a nagyobb winyók fajlagos ktg-ben megszik reggelire bármelyik kommersz optikai lemezt, talán még úgy is, hogy a winyóból tartasz egy backupot. A legális terjesztéssel viszont az a szitu, hogy a kiadó neked 1db, vagy épp egy készlet (<500GB) filmet/sorozatot szeretne neked eladni, a kicsi winyók viszont - főleg masszívabb, ütésállóbb kivitelben - lényegesen drágábbak, mint amennyiért legyártják BD-verziót.

    #55: steam - ez vegyes, kaptam már ingyenes steam-utalványt is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák