Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz Lord Myn #59 üzenetére

    Az a 100 jatek volt olyan jo es kidolgozott, mint a Witcher 3? Ketlem. A QD jatekokra varhattal laza 10 evet. Filmeket, sztenderd olvasnivalo konyveket barmikor ujra megveszem / kiberlem, nem kellenek porfogonak, nincs is annyi hely. Szinte kizarolag diszkiadasokat es albumokat tartok. Jatekokbol van par, ami megmarad, de amirol elore erzem, hogy ehhez nem fogok visszaterni, megy a piacra. Ha en a "vedd meg-dobd el" vagyok (ami eros tulzas), te a "hoarder" kategoriat kepviseled.

    HC konzolos pedig messzebb sem allhatna tolem. 28 vagyok, es tavaly vettem meg az elso konzolomat. Volt par eves kihagyas munka / tanulas miatt, de egeszen addig kizarolag PC. Megvolt minden, sajat magam epitett PC-n. RPG-k, strategiak, regi nagy cimek, hardcore wow raiding, Dota. Es sokaig en is PC masterrace vonalon hurrogtam le a konzolt. Viszont nem elek a fold alatt, be kellett ismerjem, hogy a konzol tele van jo dolgokkal, es nem erdekel, hogy a PC tud esetleg nagyobb felbontast vagy picit szebb arnyekot. A tortenet, atmoszfera es a jatekmenet jobban izgat 28 evesen. Masreszt nincsen idom sokat jatszani, ezert nem eri meg egy draga PC-t fenntartani, mikozben a konzol olcso es kb plug&play. Persze, vannak cimek, amiket szivesebben jatszanek PC-n a jobb minoseg miatt, de annyi penzt nem er, hardcore multi fps-bol es MOBA-bol pedig kinottem illetve nincsen idom (belatom, hogy ezeket PC-ne erdemes jatszani). Nincsen szuksegem onigazolasra, es sajnalom, hogy sokakat meg visszahuz ez a kenyszer.

    A konzumer GPU igenis celhardver, jatekra. Az emberek 99.9%-a arra hasznalja, es arra is van tervezve. A profik nem konzumer GPU-t hasznalnak, ugyanis hianyzik a profi szoftverek driver-es tamogatasa. Amit kapsz gyorsitast eleg basic egy Quadro-hoz kepest. Ez ugyanolyan erveles, mint amit anno a PS3 masterrace hozott, hogy az o cuccuk nem celhardver, mert lehet ra Linuxot tenni. Aztan hany ember hasznalta megis ezt a funkciot (aztan jol le is tiltottak)?

    Az altalad felhozott PC felhasznalasi modok abszolut nem altalanosak, emberek nagy resze elvan az internet / film / MS Word / basic kepszerkesztes / videovagas vonalon. Utobbiakhoz nem kell kulonosebb ero, eleg egy kozepes ultrabook. Tobb monitort mar kezelnek a normalisabb ultrabook-ok egyebkent. Plusz ha neha-neha kell nagyobb ero, ott van a cloud.

    Cegek pedig manapsag laptop-ot vesznek, es epitenek melle egy szerverparkot a gepigenyes feladatokhoz. Nekem Lenovo T470s van, es barmikor kapcsolodik a ceges szerverparkhoz, ahol van ero dogivel. A laptop sem gyenge onmagaban.

    @eeXaa
    No, azert a Witcher 3 szerintem barmelyik top konzol exkluziv mellett allja a sarat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák