Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    Hát elég fura lista. Először is én nem venném egy kalap alá a PC-s és konzol játékokat mert eléggé más világ, másfajta szórakozás a kettő. Konzol témába nem vagyok annyira otthon viszont PC oldalról hiányolok sok sok játékot.

    Duke3D, Prince of Persia, Test Drive, Nfs2-3, Street Rod, Battle Chess, Syndicate wars, Rollercoaster Tycoon, Sims, SimCity, Railroad tycoon, Max Payne, Mortal Kombat, Commandos, Cannon Fodder, C&C, Mohaa, Civilization, Settlers, Heroes of M&M, KoTOR, Quake, AoE, Alone in the Dark, Gobliiins ..... és még sokan mások

    most hirtelen 3perc alatt ennyi jutott eszembe. Szóval szerintem butaság volt ilyen cikket írni, mert nagyon-nagyon szubjektív. Mindannyian akik ezt olvassuk tudnánk írni egy ilyet. Ráadásul a cím is túl hatásvadász, mert van pár játék ami szerintem egyáltalán nem olyan nagy durranás. Ez most kb olyan hogy neked mik a kedvenceid. Valami személyes élménnyel kellett volna összekötni vagy egy rövidke teszttel úgy jobban átjött volna nekem.

    Sennalacy: Nem értek egyet veled. Én ma is szívesen játszok néha Transport Tycoont, de a Doomal is ellenék. Annyiban igazad van, hogy valóban van olyan játék ami ma már nem tudna lekötni. De ez is szubjektív dolog. Egyébként szerintem hangerő csutkán, sötétbe egy Doom ma is ugyanúgy üt mint anno.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák