Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz Quent1n #108 üzenetére

    Merem remélni, hogy a #13-as hsz-ig eljutottál az olvasásban (vagy akár csak megnézted a 3. oldal alján a forrást) és nem write-only üzemmódban írtad amit írtál.

    [ Szerkesztve ]

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • _Scythe_

    aktív tag

    válasz Quent1n #108 üzenetére

    :K :K
    Minden szavaddal egyetértek. Először azt akartam írni, hogy akkor nekem eléggé más ízlésem van a cikk írójához képest, de utána a kommenteket olvasva úgy látom, messze nem én vagyok az egyetlen.
    Ahogy te is írtad, PC <=> Konzol nagyon nem egy kategória.
    De még tovább mennék, hogy és a játék termik? A 3 grácia: Mortal Kombat/Street Fighter/Killer Instinct?
    És a C64? És a Spectrum?
    Nem hogy lekötnek a régi játékok, szombat esténként kissé ittasan :) pl egy jó Archon parti, vagy Wizard of Wor...
    Worms?
    Nem hinném, hogy akár csak az első 100 "legjobb" játékban is tudnék felállítani sorrendet. Vagy én vagyok túl öreg, vagy túl sok szabadidőm volt :) vagy tényleg nem értek hozzá...
    Ezen kívül ami nekem qrva jó volt (mondjuk C&C, FFVII, Phantasmagoria I-II, Reident Evil I, Chrono Cross (nem Trigger!) Aliens Vs. Predator 2, Sim City, Super Mario All Stars, Tomb Raider, Gran Turismo stb. stb.) mert a maga nemében mind páratlan, és rám nagy hatással volt, de mást meg teljesen hidegen hagyott, mert mondjuk eleve nem szereti az RTS/RPG/FPS/Verekedős/Autós stb. stílust.
    Szerintem a cikknek nem sok értelme van ebben a formában.

    Szerk:
    Közben néztem még a hsz-eket, és még vagy 50 "legjobb" játék jutott eszembe róluk fél perc alatt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák