Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz D1Rect #41 üzenetére

    Amúgy konzol játékoknál még jóóó sokáig dobozos verzió lesz a fő irány...

    Kétlem. Ha nagyon rámennek a digi terjesztésre, akkor a konzolos brigád lesz az egyik legelső, aki átmegy ebbe, mert a mennyiség miatt ott lehet a legnagyobbat spórolni a logisztikán és a piackutatás szükségtelenségén.

    Nem mellesleg a konzolokon nem kell reklámoznod külön egy honlapot vagy klienst, amin keresztül elérheted a portékát, hanem alapban benne van, az egyetlen dolog, ami kell hozzá, az egy bankkártya.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz D1Rect #45 üzenetére

    Tény. Ezért mondom, hogy ezt a részét kéne valahogy megoldani. Akár úgy, hogy csak bizonyos idő után/bizonyos maximális értékkel adhatsz el játékot, esetleg 1:1-ben (tehát megegyező korú és/vagy árú játékot) elcserélni.

    A lényeg, hogy legyen lehetőség megszabadulni a francba - a pénz nem is muszáj, mert nem a kereskedés a lényeg, hanem az, hogy lehessen mozgatni a tartalmat.

    Ritkán, de én is futottam már rá tehénlepényre - az esetek nagytöbbségében elcserélem, eladom vagy elajándékozom a cuccot.
    Steam-en mondjuk csak egy ilyen játékom van (Darkstar One), és annál sem az a lényeg, hogy visszaszedjek egy-két eurót, hanem szívesen elpasszolnám egy másik játékért, vagy akár ajándékba egy "rászorulónak", mert tudom, hogy soha a tetves életben nem fogom még egyszer végignyomni.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák