Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikkolo^^

    addikt

    Csak felületesen olvastam végig a hozzászólásokat, volt pro és kontra is bőven.

    A warezolók többsége nem rendelkezik saját kereseti lehetőséggel (középiskolás, egyetemista), így a szülőkre vannak utalva, nekik pedig más a prioritási sorrend.

    A warezolás nem valós bevétel kiesés. Ha megkérdezel 100 letöltőt akkor 95 azt fogja mondani ha nem lett volna warez akkor nem veszi meg. 5 felhasználó vásárolta volna meg, 5% warez pedig biztosan bennevan a termék árában. Ugyanezen ok miatt sem okoz bevételkiesést a filmek és zenék betöltése.

    Régebben voltak demo-k a játékokról. Sajnos azok is ugyanolyak voltak, mint a filmbemutatók, a jó részek bennevannak a gyengék pedig nem.

    A programokkal kapcsolatban nincsen garancia. Ha nem megy akkor besz*pta a felhasználó (SF3 védelem, emlékeztek?), a bolt nem veszi vissza, a gyártót meg nem érdekli.

    Én az Afrika Koprs vs Desert Rats játékot vettem meg a megjelenés után néhány évvel ezelőtt. A játék 1 nap alatt végigjátszható a kevés pálya miatt, a multija nagyon gyenge volt, utána el is adtam. Nem éri meg a pénzt. Az igényesebb játékok több embert vonzanának. Manapság már nem játszok, el is adtam az asztali számítógépemet.

    A warez nem szép dolog, csak ez szól ellene. Aki pedig az autó lopásos példát felhozta az óriási bakot lőtt, mert a kettő nem ugyanaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák