Új hozzászólás Aktív témák

  • Black-core

    aktív tag

    válasz BalaNce87 #332 üzenetére

    Én pl pont ilyen vagyok.Az eredeti játékaim nagy részét 1x2x kinyomtam előtte.Sztem senki nem várhatja el,hogy zsákbamacskát vegyünk akár olcsó akár drága játékról is van szó. Arról meg tényleg nem is beszélve hogy kb. így kapásból 5eredeti játékból 2höz kellett le töltsek cracket,hogy működjön.Nah ilyenkor mindig elgondolkozok hogy akkor meg mia ..... vettem meg,ha nem azért,hogy gondtalanul csak felrakjam,és élvezzem a játékot? (nem pedig crack-eket keresgélni).Nem vagyok én abszolute ellene az eredeti gémeknek sőőt meg próbálok minél több ismerősnek a lelkére beszélni,hogy ne töltögessenek több kevesebb sikerrel.Meg hát menyivel egyszerűbb is csak rákatt,és mire hazajövünk suliból,munkából már lent is van.Viszont az is feelinges,hogy elmegyünk keresgélünk a játékok között.Sztem kb 1napi bér minimum megvan 5000 ft akkor két napi munkát ne sajnáljunk a szórakozásra költeni(de itt jön közbe a Terminátor és társai ahol kb 3-4 óra a játék idő)A warez pedig sztem soha nem fog megszűnni mert pl az egy játék az egyiknek fontos és megveszi eredetibe,addig mindig lesz akinek az a játék nem annyira értékes hogy ki agyon érte pénzt és csak le warezolja. :R

    Morden24: Tönkrement az ufómagazin?!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák