Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz kiki22 #201 üzenetére

    A játék nem alapszükséglet, csupán a szabadidő eltöltésének egy módja.
    ______________________
    A saját erkölcstudatomat kielégíti az a tény, hogy általában úgysincs időm játszani - így évente egy-két nevesebb régebbi darabot viszek végig, a napokban pl. a Beyond good and evilt -, valamint hogy semmiképp sem volna pénzem megvásárolni őket. (Komolyan nincs tíz forintom sem, és nem is volt jó régen.) Tisztában vagyok vele, hogy sokan nem hajlanak ekkora kompromisszumra sem erkölcs terén (érdekes), de nekem attól még tiszta a lelkiismeretem, nem érzem emiatt bűnösnek magam, és nem is fogom, míg csóringer vagyok. Számomra természetes, hogy ha van pénzem megfizetni valamit, akkor meg is fizetem, és ha közvetlen anyagi kárt okozok, nem veszem el. Itt azonban semmiképp sem okozok közvetlen anyagi kárt. Ez kb. az a kategória, mint amikor a stadion falán egy repedésből nézi valaki végig a koncertet.

    Kár, hogy jogilag nem ilyen egyszerű, hiszen ki volna a pontos megmondhatója, hogy kinek volna valóban lehetősége szorítani erre pénzt? Én a magam részéről örülök, hogy a havi 5K kábelnetre még futja.

Új hozzászólás Aktív témák