Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Kimerítő cikket írtál, le a kalappal. Jónéhány játékkal ezek közül én is játszottam, és egészen más véleményem van róluk. A Pro Street egész egyszerűen pocsék, é a kocsikon a mai napig van erősen elhanyagolt részlet. A törésmodell undorító (pláne amikor a hasára fordul az autó, és meglátod, hogy az alja egyetlen, feltextúrázott téglalap), még mindig kevés az autó (az extrának belerakott autók közül egy pár nagyon tökül van megvalósítva), és a tuning is nagyon elkorcsosodott az UG2 óta, jobbára vagylagos, hogy melyik szélesítést teszed fel.(Személy szerinta matricázással pedig soha nem törődöm - bár ha többi tuning is ilyen szinten lett volna, akkor lehetett volna akár jó is a játék). Egy rózsaszín marketinghalom, Gáspár Lacival nyakonöntve. Crysis: Benchmark a javából, nulla élvezettel. Sablon sztori, mindentlátó ellenfelek. A NanoSuit az viszont nagyon ott van (a pasas hangja eszméletlen). S.T.A.L.K.E.R.: nem értem miért húzod le annyira az ukrán csodát. HANGULATA VAN. Gyerekkorom minden járműve, olyan lepukkant milliő, hogy a jenkik ilyet sosem fognak modellezni, és némi "RPG beütés". (Tetszik, hogy nem vihetsz mindent magaddal, és hogy kereskedhetsz.) Persze nem lehet elvárni egy FPS-től, hogy WoW szinten kelljen pókköpetet kavarnod, vagy hogy legyen két olyan kardod, amit az életben sohasem emelnél fel a földről. Abban igazad van, hogy rengeteg mindent kihagytak, de így is annyi minden benne maradt! Szóval nekem az év FPS-e volt, szemben a BioShock elvetemült és beteg világával. Test Drive: a véleményünk megegyezik, kiváló játék, korrekt (bár nem csúcs) grafika, és jól belőtt kihívások (a rendőröket azért jobban is megoldhatták volna), plusz egy hatalmas lemodellezett sziget, Oahu (azért nem eszik olyan forrón, az északi reptérnél a valóságban elfogy az út :) ) Medal Of Honor: Annyira hype-olták, hogy nem lesz lineáris. DE AZ LETT. A fegyverupgrade-k ötlete eredeti, a többi felejthető. A szimulátorok között új etalon lett a Race2007, le a kalappal a fejlesztők előtt, továbbá kellemes lett a BMW ingyenszimulátora is, a maga nemében zseniális. (nem véletlenül fakad egy tőről a két programozó banda). CoD4: nagyon szép, nagyon lineáris, sajnos a multijához nagyon kevés a LAN-partysok vasa. Korrekt.

    El voltunk kényeztetve 2007-ben, mi, PC-sek. Soha nem volt ilyen jó dolgunk.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák