Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Ryder62 #15 üzenetére

    Kicsit nekem olyan, mintha te sohasem játszottál volna a játékkal. Értem én, hogy valakinek a régi részek jöttek be (nekem is a Vice City a kedvencem), de egy kicsit átestél a ló túloldalára.

    Tény és való, hogy megváltozott a küldetések struktúrája, de miután azt állítod, hogy a korábbi részekhez képest semmi extra tennivaló nincs a játékban és a világ is statikus, kicsit komolytalanná válik az írásod.

    A korábbi részekben úgy csinálhattad a küldetést, ahogy te akartad? Nem. Ugyanúgy Mission failed volt, ha messzire eltávolodtál a céltól, mint most. Vagy nagyon nem egy játékkal játszottunk.

    Külön autótolvajos mission nekem sem rémlik ebből a részből, bár már régen játszottam, azonban úgy jön le az írásodból, mintha az a teljesen egysíkú küldetés miatt lehetne GTA-nak nevezni a játékot. Mondjuk itt rögtön az első küldetésben egy autót kell ellopnunk, míg a San Andreasban egy biciklit, szóval melyik is nevezheti magát akkor GTA-nak..?

    Szóval nem, sajnos nem volt kielégítő a válaszod. Kicsit olyan, mintha minden szálba kapaszkodva próbálnál utálni valamit, mert az népszerű. Ami pedig elég gyerekes dolog...

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák