Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    válasz Wlac #8 üzenetére

    Vice City, de főleg a San Andreas az igazi GTA. Sztori melett, normál melléküldetések vannak, melyek ugyan olyanok mint a főküldik, csak nem kötelező teljesíteni őket a tovább haladáshoz. Illetve van egy rakás tenni való a világban, speciálisak is. Úgyhogy bőven ellehet lenni a fősztori kijátszása után is. Ráadásul a világa nem statikus, folyamatosan történnek események.

    A GTA 5 sztoriját kijátszva nem igazán lehet mit csinálni. A strangers and freaks nem teljes értékű mellékküldetései fárasztóak. Azon kívül max elmehetek golfozni vagy prostizni mert más tartalom nincs a játékban. Plusz sok küldetés linerális. Ha nem a kijelölt, vagy fejlesztők által elgondolt vonalon mész akkor mission failed lesz. Jó példa mikor maszkot kellett venni a beachen, odamentem, mondom túl drága majd visszajövök, erre két utcasarok után mission failed lett. Miért? Azért mert nem megnézve a boltot vásárlás nélkül eljöttem?

    A legidegesítőbb, hogy nem jutalmazott a játék, egyszerűen nem volt pénzem. Komolyan tőzsdézni kelljen egy GTA játékban?

    Ja igen GTA 3, VC, SA. Ezekben volt autótolvajos feladat. Itt nincs. De GTA a neve.

    Szvsz a GTA 5 egy nyitott világú csőjáték, érdemi tartalom nélkül. Plusz a sztorija is semmilyen volt.

    Remélem kielégítő választ adtam.

    adamssss:

    Mert egyértelműen az online része miatt népszerű ami meg szerintem tele van gyerekes hülyeségekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák