Keresés

Aktív témák

  • Asador

    tag

    válasz Vasy09 #35 üzenetére

    Helló!

    Egy pár Kingston HyperX Blu RAMom döglött be az elmúlt hetekben, így intéztem:

    1, customerservice@kingston.eu ide írtam, hogy mi a nyűgöm, nemsokára válaszoltak ezeket kérdezték:

    - Make and model of your Computer/ Motherboard
    - Part Number of the Kingston-module
    - Revision number of the module – BOM:
    - Quantity of Kingston modules installed:
    - Is there any other memory installed (non Kingston modules)? If yes, which one?
    - Has this memory module ever worked? If yes, for how long?
    - Exact BIOS and OS:
    - Please describe the problem and any troubleshooting you have tried
    - Your full address and telephone number. We need this information in case we have to replace your product and create a service request to resolve your query.

    Tehát ha ezeket rögtön megírod spórolsz pár napot.

    2, Válaszoltam.

    3, Utána küldtek egy azonosítószámot amire a későbbiekben hivatkoznom kell. Aztán pár napra rá felhívtak, hogy megfelel-e ha más típusú ramot kapok, mert ami nekem van már nem forgalmazzák.
    Kaptam emailben egy címzést amit ki kellett nyomtatnom és a csomagra kellett ragasztanom, így ingyenesen küldhetem Angliába amit iziben meg is tettem.

    4, Majd eltelt 2 hét írtam nekik, hogy mizu, megkapták-e a ramokat, erre ma hívtak /magyar ügyintéző!/, hogy sajnos még nem kapták meg a csomagot de ne aggódjak mert küldik csereramokat. Kérdeztem a kisasszonyt, hogy mi lesz ha a Posta nyúlta le és az életben nem látják a hibás RAMokat. Azt mondta leírják veszteségbe.

    Szóval le a kalappal Kingstonék előtt, annak ellenére hogy a Magyar Posta valamelyik "kedves" alkalmazottja ellopta a csomagomat /erre a nyakamat teszem nem ez lenne az első, boldog lehet 2 hibás modullal/ kapok 2 új modult.

    Bár csak minden hasonló dolgot ilyen gördülékenyen ennyire profi hozzáállással szembesülve lehetne intézni.
    Nem is lesz más RAMom többet csak Kingston :)

    [ Szerkesztve ]

  • Asador

    tag

    válasz Vasy09 #37 üzenetére

    Én csak az angolt néztem mivel magyar nincs más nyelven meg nem beszélek.
    Igaz az angolom sem túl "irodalmi" :) szerintem ezt levágták az e-mailjeimből meg abból mikor /legelőször/ egy angolul beszélő Kingstonos kolléga hívott akkor kicsit nehezen értettük meg egymást ugyanis ma már egy magyar kisasszony hívott.
    Ha nem annyira vágod az angolt talán érdemes leírni nekik, hogy lehetőség szerint telefonon magyarul keressenek, hátha szerencséd lesz.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák