Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz nzozz #4676 üzenetére

    Szia!

    Nem késő, csak technikailag nem állunk most a helyzet magaslatán, ez a jövőben reméljük hamarosan megváltozik. :)

    Páran el szokták követni azt a hibát, hogy kezdőként azonnal farmolnak a DLC-s operátorokra, mert hogy milyen menő vagy mert az ellenfél milyen ügyes volt vele, de ezt személy szerint nem ajánlanám. Ahogyan már többször írtam, szerintem még mindig az alap operátorok a legjobbak, nem tudnak semmivel sem többet / jobbat az újak, egyszerűen csak drágák és néhány szituációban jól jönnek.

    Tehát amit javaslok: először az összes alap operátor legyen meg, plusz farmolás közben majd jön a pálya ismeret és a tapasztalat. Ezek birtokában pedig majd el tudod dönteni, hogyha kiadsz 25 ezer pontot egy opért, akkor neked melyik lesz a legjobb. Az alapok közül meg szerintem bármelyikkel kezdhetsz, nekem amelyik szimpatikus volt anno az a Rook (erős az mp5, nem csinál sok mindent csak leteszi a táskát, nagy armorja van), illetve támadóknál a Thermite tetszett. Aztán szépen sorban jött a többi... :))

    (#4677) k-adi: no offense, de mint topikgazda azért több segítség is kifért volna a hozzászólásba :P

Új hozzászólás Aktív témák