Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    válasz HartgeH3-2.8 #7793 üzenetére

    Azert mindentől Függetlenül ugy látom te is beláttad mi volt a problema lényege. Ha már egyaltalan van ra lehetőség hogy valaki autót váltson (miért?) akkor legalabb vigye tovabb a sajat pontjait. Az hogy a rendszer amit használunk ezt nem engedi nem biztos hogy megfelelő.

  • M50B25

    csendes tag

    válasz HartgeH3-2.8 #7793 üzenetére

    Hartge
    egy szóra csak
    te teljesen félre értettél, nem azért adtam fel mert matyi letett a pályáról az csak az a pillanat volt amikor betelt a pohár, mert van itt jó néhány ember aki jó pár futamomat elcseszte a szabály ismeret hiánya miatt vagy vezetési képesség hiánya miatt
    és azért mert ilyen emberek miatt élvezhetetlen a versenyzés

    ja meg amikor matyi letett akkor te is meg matyi is írta hogy idézek: "Ez autóverseny" NEM !!! ez nem az, ez kurvára nem az
    az hogy pár ember teljesen a szabályok ismerete nélkül cikázik, feltart, leszorít embereket az nem autóverseny az nem tudom mi
    én azért lépek ki mert nem élvezem a futamokat hanem csak felidegesítem rajta magamat pl az ilyenek miatt is mint matyi hogy a csapattársam, segítek neki setupolásban sőt adok is neki setupot erre egy 30 kg -al nehezebb autóval (mikor már azonos súlyal is 5 tizeddel lassabb volt ) próbál feltartani teljesen szabálytalan módszerekkel és utána még le is tol a pályáról köszönöm szépen ebből nem kérek
    a másik meg hogy ne legyen már szezon közbeni szabályváltoztatás csak teljesen random módra más embert hátráltatva ezzel
    igen engem is hátráltattál mert 30 kg al metnem holott a régi szabály szerint 0 val mentem volna hát ennek is nagyon örültem
    de innentől leszarom mert már nem tartozik rám csak tisztázni akartam

Új hozzászólás Aktív témák