Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Synthwave #10590 üzenetére

    Eh, mégis megtettem. A kíváncsiság nagy úr. Hogy minek válaszolok, azt nem tudom, hiszen úgyis mellébeszélek, meg "hazudok, mint a vízfolyás". Szerintem túl sok a szabadidőm.

    "hogyha egy bunkó tahó módon válaszol ok nélkül"

    Szerintem akkor keressük vissza a hozzászólásainkat és nézzük meg, hogy kettőnk közül ez melyikünkre igaz inkább. Akár egy harmadik, független felet (lehet modi is, a "hivatalosság" végett, bár nem kifejezetten forszírozom) is hívhatunk döntőbírának.

    Elmondom, hogy mi az én problémám, mindentől függetlenül.

    Először is, ha valamiért elismersz, azt köszönöm, ahogy azt is, ha időt szánsz valamire, amire amúgy nem lennél kötelezve. Kevés az ilyen manapság és értékelendő.

    "Fanman"-ból (utálom ezt a szót, mert nem fanok, csak jobban respektálnak, mint kéne) van egy pár, mindegyiküknek mondtam, hogy ezt így nem érdemlem meg, eltúlzod bástya - de azért nyilván jól esik. Kinek ne esne jól? Aki azt mondja, hogy neki nem, az hazudik (vagy mazochista).

    Ha valaki cfg-s dolgok miatt (vagy hardware-kérdések miatt) respektál (jópár ilyen is van), akkor tegye, mert tényleg segítettem. ;] Számtalanszor, órákat nem sajnálva, végletekig részletekbemenően, minden ellenszolgáltatás nékül, pusztán jófejségből. Vagy csak jókat beszélgettünk.
    Olyan is volt több is, aki ezt később ANYAGILAG :Y honorálta (pl. premium előfizu, egerek, padok, notivinyó). Bár nem kértem, de nekik maximális :R :R :R.
    Felhívom a figyelmedet, hogy most itt nem csak elsősorban erről a topikról van szó, hanem a "globális jelenségemről", aminek során annak akarsz beállítani, ami nem vagyok. Vagy te nem látod és tényleg hiszel abban, amit leírsz. Szíved joga.

    Ezek után mindegyiküknek a saját reszortja eldönteni, hogy mennyire kedvel vagy nem kedvel, esetleg gyűlöl, mint a szart. A népszerűségi verseny nem érdekel. Inkább legyen egy maroknyi ember, aki tényleg (nagyjából!) tudja, hogy milyen vagyok, MIT-MINEK szánok és azért kedvel / tisztel, minthogy legyen egy légiónyi olyan, akinek gőze sincs róla, de ezért vagy azért csápol. Ez nem csak QL-re vonatkozik, hanem úgy cakk-pakk az életre is.

    Csak azt nem értem, hogy amikor visszaolvasva (nem hanglejtést meg egyéb pszeudo-jelentéseket BELEKÉPZELVE) normálisan írok valamit (neadjisten tőmondatban), akkor miért kell hirtelen, a semmiből kifordulva önmagadból alpári és TÉNYLEG lekezelő módon szentségelni? Nem egyszer volt ilyen, nem kétszer, én meg csak néztem, hogy ezzel most mi van, bipoláris vagy mi a bánat? Mert nem volt ténylegesen kiérdemelt. Mással is volt már ilyen jellegű interakciód, nem csak velem (meg nem csak ebben a topikban). MIért kell ezt így? Nem lehet anyázás és sértegetés nélkül? Legalább szimpla tőmondatokban, hogy ha úgy érzem, akkor félreértelmezhessem én is.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák