Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Synthwave #5578 üzenetére

    Egyszer mindem Quakes, az utolsó is eltávozik e földről, ahogy mi is. 60-80 év múlva már senki sem fog emlékezni rá, hogy egyáltalán létezett. Hálásak lehetünk és legyünk is, hogy részesei lehettünk/lehetünk ennek a korszaknak, amikor ilyen fantasztikus és örömteli, izgalmas játék születhetett, mint a Quake és a megalkotóinak, hogy voltak és ilyenek voltak, amit a quake is tükröz. És hogy ilyen régóta és ennyit játszhatunk vele. Nem sok generációnak adatott hasonló a világtörténelemben, de nekünk megadatott, amiért én személy szerint mindig hálás leszek. És asszem ezzel nem vagyok egyedül. Nyugodj örökké Fraggie és bár nem ismertelek, mindig elképesztően szomorú, ha egy emberi lény költözik el evilágról. Én legalábbis nem gyöbnyörködöm egyetlen ember halálában sem, legyen az akár gonosz. Biztos sok ember élvezte a játékot vele és talán némelyek személyesen, vagy mélyebben is ismerték. Remélem én nem csítereztem le alaptalanul, bár nem emlékszem (volt már ilyen; amit aztán megbántam, mikor megbizonyosodtam az ellenkezőjéről) Egy biztos. Ahogy Vic Fontaine mondta a Deep Space Nine-ban Nog-nak: "azokkal a lapokkal kell játszani, amiket az élet oszt. Van hogy nyersz és van olyan is, hogy veszítesz. De legalább részt veszel benne" RIP :(((

Új hozzászólás Aktív témák