Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Findzs #4398 üzenetére

    Hát igen, ez görénység, mondjuk a kör nem azon múlt, mert előtte hallottam, hogy sírtál, de megértelek.

    Én most attól kaptam agyefaeszté-t, hogy a svédeket képtelen vagyok toreláni játék szintjén. Mostanában nem lehet azt mondani, hogy rosszul menne, az elmúlt napokban átlag 40-es acc, és olyan 90%-os nyerési mutatóm van, ennek ellenére a 25% overallos svédektől kapok ki folyamatosan, átlövöm, nem adja be, stb...
    És ezt nem azért írom, mert valami bajom lenne a svédekkel, hanem mert van egy ilyen gyerek akin folyamatosan átlövök, mondom ez tuti svéd, játék után megnézem, és tényleg az, eddig ilyen tippelésre 100%-os a mutatóm.

    Mondjuk ez nem újkeletű, régen a németekkel volt ugyanez, hogy aki német volt, az ha ilyen tier 2-es player, akkor is le tudott játszani, mert esélyem sem volt eltalálni normálisan.

    Nyílván nem a német, vagy aktuálisan a svéd játékosokkal van a baj, vagy velem, hanem most épp a svédeknek van olyan netük, hogy microwarpol mint a szar .. utálom is ezért őket, mert csak elbasszák a többiek játékát :D

    kislány off

Új hozzászólás Aktív témák