Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Szóval az elmúlt 2-3 hónapban gyakorlatilag nem kvékeztem (a nemrég edgRral megesett QC 2v2-zés, meg tegnapelőtt pár óra QC-n kívül), csak annyit tudtam, hogy elvileg lesz QL House of Quake 4v4 TDM 2018 őszi szezon, viszont ESR-en valahogy kihagytam a vonatkozó posztot. Liga ugye, három divízióval (ami mostanra már sajnos csak kettő lett, de talán tavasszal visszatér majd a div3 is), mi 2018 tavasztól div1-ben játszódunk, halleluja. Discord-bejelentkezéssel is akadtak problémák, no mindegy. Szerencsére a Pandaemoniumos srácoknak nem kellettem ahhoz, hogy maguktól is nevezzenek - szóval az elsőből ugyan kimaradtam, de tegnap megesett a második és harmadik forduló: kettőt játszottunk, mert úgy tűnik, múlt héten az ellen elnapoltatta tegnapra az esedékes meccset. A magam részéről masszívan rákészültem, puffogtattam előtte 10 percet botokkal, DM6-on. Best practice you can get. ;]

    Elsőként az ILMS-sel játszottunk, félórás késésben az eredetileg fixált időponthoz képest - egy playerükre vártunk. Itt még eléggé "ébredeztem" (szerencsére nem ezen múlott), de a következő, Platige Team elleni körben már magamhoz tértem a kihagyásból, és némileg jobban megéledtem (az egyik külön pikantéria, hogy ellenük az első map az OSPDM5 (Deep Inside) volt, amit mindannyiunk utál, és xiphos még csak nem is ismeri rendesen, hiszen a start előtt a railt kereste )) ). ;]

    Akit esetleg érdekel némi szervezett QL TDM, 102.cooke szokás szerint streamelte mindkét BO3 gémet, ami már YT-n is fent van, némi orosz kommentárral kísérve: [link]

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák