Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz Aprósólyom #3943 üzenetére

    "már NAT-on kívül vagyok" ez érdekel. Hogy birtad rá őket? Én (is digis vagyok) hiába próbáltam, az ügyfélszolgálatosok azt sem tudták, miről van szó.

    "Beüzemelek a lakásba egy állandó szervert, a Digi net elbírja, már NAT-on kívül vagyok, router erős, másodlagos gép van, PAKS2 jön, áram olcsó. Már mehet is a magyar QL meg Q3A szerver!" Ahogy láttam van magyar Q3A szerver nem is egy (üresen konganak) a steames verzióval pedig (tudtommal) csak a hasonlóan steames "kiadású" Q3A playerekkel tolhatod. Aztán lehet, hogy rosszul tudom :)

    "PAKS2 jön, áram olcsó" Azt én is várom már (fele annyiba fog fájni az áram a mostanihoz képest +ha a lignit/tőzeg erőbűveket is felújitják, modernizálják, akkor még kevesebb) de egyelőre épphogy csak elkezdték a munkálatokat a sok EU-s, meg USA szarakodás miatt (kötelezően be kellett őket is vonni a kivitelezésbe, nehogymár kimaradjanak a buliból, különben bünti van és demokráciát imitáló diktatórikus rezsim blablabla)

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák