Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esfrost

    tag

    válasz frango13 #3448 üzenetére

    Szerintem ne kezdjünk ebbe megint bele. Én annó futottam egy kört már ezzel Vigilante-val kapcsolatban. Ő szereti az Instagibet, fogadjuk ezt el. Azt játszik, neki ott a skill. Én ehhez nem is akarok hozzászólni nagyon, csak kicsit. :)

    A probléma az, hogy az instagib kicsit olyan talán, mint amikor valaki a pit-stopban egy versenyautót egy egyenes szakaszon kihuzat 300km/h-ra, és azt mondja, hogy milyen remek pilóta. A gond, hogy a pit-stop utcájában nem kell kanyarogni, figyelni a sebességet, kerülgetni a többi versenyzőt, végig gondolni a taktikát, vagy éppen kitalálni egy újat, megfigyelni a vetélytársak stílusát. NEKEM az instagib is ilyen. Talán egy kicsit még inzultusnak is veszem ezt a játék módot. Minden, amitől 20 éve Quake a Quake talán csak nyomokban taláható meg benne. Ez a játék sokkal-sokkal több annál, mint hogy az ember egy darab fegyverrel, mindenféle itemek nélkül össze-vissza lövöldözzön, ráadásul az esetek túlnyomó többségében (8 playerrel a pályán) háttal neked álló, vagy éppen nem rád figyelő ellenfelekre. Az instagibnek, mint egy gyakorló módnak meg van a helye. De ezt pedesztálra állítani, vagy olyan szinten beszélni róla, mint egy duel móddal, hát... Belőni 70%-os railt Instagibben egy dolog, de ugyan ezt a 70%-ot belőni duelben... Na az a skill, meg a teljesítmény. Egészen más a gyerek fekvése, amikor 1on1 játszol valakivel, aki tudja merre vagy, tudja milyen itemed van, tudja milyen karakterrel vagy, tudja mire készülsz.

    @Vigilante. Kérlek ne vedd ezt sértésnek. Semmi gondom azzal, hogy instázol, vagy hogy berakod ide az eredményeid. Biztos vagyok benne, hogy brutál az aimod, de tényleg. Én nem lövök közel se ilyen pontosan. A fentieket nem azért írtam, hogy kötekedjek, vagy akármi, semmi szarkasztikus szándék nincs benne! As salamu alaykum! :R

  • Vigilante

    őstag

    válasz frango13 #3448 üzenetére

    Este küldök egy youtube videót, munka után kicsit beülök sztem lőni pár kört. Majd mérlegelj. ;) Tényleg kár szaporítani a szót. ;)

    BTW rapha és instagib. Csak keresni kéne apukám... :C [link] Megjegyzem, ilyeneket én is lövök már instán, amikor belemelegedtem eléggé. ;)

    Továbbiakban csak videót küldök max ide, szaporítani a szót tényleg full fölösleges. :R

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

Új hozzászólás Aktív témák