Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vigilante

    őstag

    válasz esfrost #3450 üzenetére

    Köszi az építő jellegű kritikát, én is ezt akartam itt hangsúlyozni, hogy ez egy más világ. Összehasonlítani meg végképp nem akartam a classic quake-el összehasonlítani.
    Egyébként a quake 3 arena 99-es megjelenése után nem sokkal már javában dübörögtek az instagib szerverek, főleg a Longest Yardon (q3dm17). :R Szal így egy idés a Q3 Arena-val ez a game mód. :)
    Lehet, ha nem főállásban vinnék egy vállalkozást és még mellette egy egyetemet is már be kéne fejeznem, akkor lehet időm mondjuk 1-2.000 órát belerakni a classic mode-ba is. :) De, ha már 10 éves koromba is az instagib része fogott meg, akkor miért kockáztassak!? :DDD
    BTW: Crysis 3-ba van 1110 órám [link], akkor még volt időm gamelni, legalábbis ennél jóval több, mint most. :K

    [ Szerkesztve ]

    △ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

  • frango13

    aktív tag

    válasz esfrost #3450 üzenetére

    Nem azzal van a gondom, hogy szereti. Én is játszottam/játszom. Szeretem én is, mert fun. Az szúr szemet, hogy teljesen hamis képe van a skill skáláról. Ennyi. :)

    (#3453) d4Y.187: Semmi cerka méregetés nem volt itt. Annyit jegyeztem meg, hogy nincs tisztában a saját skillje mértékével. Amúgy meg miről beszélgessünk másról? A játék egy rakás s*ar. :)

    (#3454) Vigilante:Most az, hogy random félévente 1* elmegy funolni...De hidd csak el, hogy instában f2f is többször lőne el téged, mint te őt. WH nélkül is. Azért az, hogy egy szintre gondolod magad Raphaval az gáz ember. Többet gyakorol egy évben(Nem játszik. Gyakorol.), mint amennyit te össz-vissz játékokkal játszol. Ha már egy nap kimarad buktál valamennyi aimot is. Finommotoros készségek fejlesztése az alapja az egésznek. Ehhez pedig minden nap kell gyakorolni. Minél többet annál jobb, de min.15-30 percet. Nézd meg az összes fps-ben a profikat. Egész nap gyakorolnak, játszanak. Szóval hagyjuk ezt a:..."ilyeneket én is lövök már instán..." baromságot. Lősz te egy nagy bikacsököt. :)

    :)

Új hozzászólás Aktív témák