Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz olbaidhun #1852 üzenetére

    "Jó jó, pl a doom16 very nice iparosmunka, de 10 év alatt kb ~ 5 jó cím pc-n, meg egy limbo az nem olyan nagy pukkanás."
    Én ezzel sem értek egyet, de már második témában nem kezdenék offolni a topicban. (lassan felrakom inkább a steames QC-t, ha már ingyen osztogatták, hogy ON is legyek :DDD )
    De pl. ezekből nem tudom, mennyit próbáltál:
    Mass Effect trilógia, Batman: Arkham trilógia (Origins kimaradt nekem), Dark Souls széria, Tomb Raider, Shadow Warrior, Darkness II, The Walking Dead (egyelőre 1. évadot játszottam végig), The Wolf Among Us, Life is Strange, Dishonored + DLC-k, Divinity: Original Sin, Super Meat Boy, Bioshock széria, Metro 2033+Last Light, Alan Wake, Quantum Break (szidhatták akárhogy a megjelenéskor, ehhez most volt szerencsém, rendkívül okos időutazós sztori), Deus Ex: Human Revolution, Ori and the Blind Forest, Portal 1-2, Brothers: Tale of Two Sons (alapvetően szerintem középszerű, de van benne egy olyan zseniális momentum, hogy önmagában amiatt megéri azt a pár órát), DMC, és a már említett Doom és a Witcher széria. Ezek mellett gyanítom, hogy van még legalább 20-25+, ami kimaradt nekem is (valójában ezek között is van néhány, amit csak tesók, ismerősök magasztaltak), nem beszélve még jó néhány kevésbé ismert indie címről (pl. Swapper). Ezek között viszont már így is van néhány instant klasszikus azért, csak meg kell ezeket találni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák