Új hozzászólás Aktív témák

  • Porcica

    csendes tag

    A véleményem erről a játékról:
    Egy ipari hulladék, de tényleg. Nem hiába nem játszik vele csak a kemény mag, pontosan számokkal írva kb 1000ember. Vannak kiugrások, néha ilyen 2000 emberig, de az el is csendesül, mert látják nem éri meg.
    Én annó a 2. epizódtól kezdtem, UT-t is toltam egyaránt, és jelenleg totálisan holt leszarják sokan a tryhardot.
    Az, hogy nem tettek bele az elején egy normálisan felépített rendszert, alapjaiban lőtte tökön a játékot, mert rengetegen lemorzsolódnak, és mennek utána vagy a fortnite ba, vagy a szaros codba az emberek, persze hangosan emlegetve a devek felmenőit rituálisan a másik játék installerje közepén.
    Én is magamon érzem pedig még nem vagyok 40, hogy rohadtul nincs kedvem egy szerveren cseszni a ..opadék orosz 10éves kis nyomorékkal az időmet.
    Tehát alapjaiban véve, ez egy nagyon rossz tákolmány.

    A problémák, észrevételek, hiányok:
    -az engine egy fosrakás
    -érthetetlen, olykor irreálisan bünteti a játékost
    -magas gépigény
    -veteránoknak tervezték(!?) akkor miért olyan rohadt izzadtságszagú egy két karakter
    -veteránoknak tervezték(!?) akkor miért vannak benne no skill képességek
    -nincs szeparáció lehetőség a veteránok és kezdők részére, totálisan telibe szarták, de még server browser szinten sem törekedtek megoldani, lehetőséget biztosítani játszani MINDENKINEK
    -ha az előző dolog említve van, a sok egoista toxic .e.gfej egyből írja minek is az - Na pont a játékos számokon látjuk miért is KELL.
    -Kevés karakter

    Ezek után mit várjon az ember? :((

Új hozzászólás Aktív témák