Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz R3laX #3935 üzenetére

    Én azon gondolkodom egyáltalán van a QC-nek dedikált szervere? Mert amennyire lagosak, nekem olcsó vps-nek tűnnek. Első körben erre gondoltam anno, de azóta méglagosabbak lettek (már ha egyáltalán talál a kliens szervert) vagyis, hogy zeniék ezt is kispórolták, ahogy minden mást (lásd ukrán-orosz futottak még szedett-vedett "fejlesztő csapat" azok is távmunkában távkapcsolattal egy ekkora cimhez...) Ne legyen igazam, de ha projektálni kellene képzelgéseimet azt mondanám, a QC napjai meg vannak számlálva. Hacsak zenimax nem teszi valahogyan vastüdőre és próbálja életben tartanivalamivel lekenyerezve a steamet (amire nem látok sok esélyt a hozzáállásukból, eddig is pont leszarták ezt a játékot) akkor a játékosszám lélektani határ alá zuhanását követően nem tartom kizártnak, hogy leveszik a steamről. És akkor marad a bethesdás free kliens pár emberrel, idővel halál üres szerverekkel mint annak idején a Q4 és painkiller esetében.

    [ Szerkesztve ]

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák