Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Kipróbáltam a Quake4-et, majd száműztem is a rendszerről, és majd visszatérünk rá később, addig meg se veszem (elvből nem fogok most emiatt VGA-t venni, sőt semelyik játék miatt, inkább játszok vele 2 év múlva, akkor is játék lesz). Az rendben van, hogy nem lehet részletes grafikán játszani, és azt is tudom, hogy a grafika nem minden, de ez most mindent low-ra állítva már hihetetlenül rusnya volt, még ha a sebesség nagyjából tűrhető is volt, nagyjából. Ez már annyira ocsmány volt, hogy gusztustalan. Biztos említettem már, de dícséretes a CoD2 fejlesztőinek a megoldása, ami nem csak játszhatóvá teszi a játékot kisebb gépeken is, de emellett a látványtól sem kell összehányni a monitort. Ez a játék egy zsírúj 200e Ft-os gép alatt játszhatatlan, annyira undorító alacsony beállítások mellett. Jólvan, jöjjenek csak szájukat jártatni egyesek, hogy mit akarok én az ótvaros szar szutyok ezeréves kártyámmal?:F Nekik javasolt előkeresni a Valve tavalyi felmérését, aminek a tárgya az volt, ki milyen videókártyát használ (a HL2 megjelenése előtt volt a honlapon), és igen elenyésző százalékot tettek ki a csúcskategóriás kártyák, ami arányait tekintve azóta sem változott szerintem (<2% volt az arány...). Valószínű, hogy egy félmillió Ft-os gépen gyönyörűen, szaggatásmentesen és szépen fut, de elég sanszos, hogy ebből van a kevesebb. Igazság szerint low-on a Quake1 is szebb ennél. Nem is törekednek arra, hogy kisebb gépeken is kinézzen valahogy. Lehet, hogy a motor technikailag nézve jó, szép is, ezt elismerem, de a fejlesztők egész egyszerűen nem igazán veszik figyelembe, hogy amit kiadnak, azzal a nagy többség csak később tud majd érdemben is játszani. Az, hogy 1Gb RAMmal mennyi ideig tölt, már botrányos. A Doom3 engine hiába képes szép dolgokra, szerintem egy marhára összecsapott, sietve kiadott borzalom. Sebességben semmit sem változott a 3éves béta óta.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák