Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3lb4nd1

    tag

    válasz RangerFox #9729 üzenetére

    Hát ja, számíts sok rage quitre. Másrészről meg arra, hogy egy idő után azt se fogod tudni hogy merre menj és mit kell csinálnod, mert nincs se térkép se quest log a játékban, utóbbival szemben nincs kifogásom, de előbbi erősen megtolja a játékidőt, főleg ha nem játszol egy hétig és már kicsit halványult a merre és a hány méter... :D

    A The Third Lamb nevű bossnál van framedrop is, nem lehetetlen lenyomni de erősen megterheli az idegszálakat. Jelenleg a [Meg]Murdiella Mal nevű jószággal vagyok elakadva, brutális instakill támadása van. :W Ezelőtt soha nem dobtam el idegességtől a Vita-t, ez a játék elérte... :D (Nálam ez jópont tud lenni, ha ennyire intenzíven beszippant egy játék)

    Egyébként, szerintem kegyes a S&S, meg amire szerintem Wlac kolléga is utalt, alapvetően a bossoktól nem túl messze szoktak lenni kis szentélyek, ha meg valahol nagyon szétrúgják a hátsód, lehet még nem kell arra menned :) A halál többnyire csak pénzveszteséggel jár, a sódat vissza tudod szerezni.

    Ha ezt letoltam biztos hogy én is ránézek a Souls szériára. Nem gondoltam volna, hogy valaha ki akarom próbálni, de megszerettette velem ez a játék a műfajt.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: elbunda94

Új hozzászólás Aktív témák