Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz BOBAKILL #76291 üzenetére

    "Sziasztok. Vettem egy ps3-at, wireless ds3 kontrollerrel. (első generációs slim) Tegnap frissített a rendszer, beállítottam a dolgaimat stb. Kábellel csatlakoztattam a kontrollert. Mikor kiírta hogy feltöltött akkor leszedtem kábelről de úgy már nem akart működni valamiért. (hiába nyomogattam a ps gombot) Akkor az összefoglalóban leírt módon a ds4 kontrollert próbáltam csatlakoztatni BT-on és sokadjára de sikerült. Viszont akkor már működött a ds3 is kábel nélkül. wtf? :F
    Ekkor a ds4-et letöröltem a device-ok közül mert gondoltam akkor minek ha a másik is jó. Erre ma bekapcsoltam a gépet de újfent nem akar működni és már a ds4et sem tudom csatlakoztatni bluetoothon. Kábellel mindegyik megy. Műszaki dolgokban jártas vagyok de ezt nem értem..
    Lenne esetleg ötletetek hogy mit kellene megpóbálnom még? Mi lehet a rossz?"

    DS3 hátulján van van egy reset gomb esetleg azzal próbálkozz.

    Esetleg próbáld ki a WiFi működik e, ha az sem megy, akkor a WiFi BT modul haldoklik, ha ez beigazolódik, abban az esetben nem szabad majd a következő frissítést feltenni a gépre, mert akkor boot loop-os lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák