Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz DM-Fan #7357 üzenetére

    Ez nem ilyen egyszerű. Egyrészt nem tudjuk, hogy a vevő ismerte-e a napi 8-10 üzemórás működési adatokat, DE ettől függetlenűl - mint ahogyan a gyártóknál/forgalmazóknál - létezik a szavatossági idő is. Ezt itt a PH!-n 3nap és 1 hét közötti időtartam szokott lenni megegyezéstől függően , és PH! gar néven ismert.Szvsz épp ilyen esetekre van kitalálva, a vevő érdekében.
    Azt meg ne mondd már nekem, hogy te benyelnél 80k buktát 3 napos cuccnál (mondjuk, mert nem tudom pontosan mennyiért kelt el a PS3), mert hát így jártál, ez van. :( Meg vagyok győződve róla, hogy abban az esetben nem intéznéd el te sem ennyivel! Én a magam részéről k**va kényelmetlennek érezném a helyzetet, mert nem tudnám bizonyítani, hogy ennek semmilyen előzménye nem volt, és bizony nem alaptalanul merülhet fel az a körülmény, hogy "átb***tak". :(((
    Hangsúlyozom: én nem azt mondom, hogy így történt! De gondolj bele a vevő helyzetébe, és legyél kicsit empatikusabb.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák