Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz james001 #66654 üzenetére

    Részben azért működhet a dolog szerintem, mert nem nagy munka elkészíteni a rimasztereded edisönt, (ezalatt azt értem, relatív kis anyagi ráfordítással, pár száz, vagy pár ezer eladás után megtérül nekik), másrészt az emberek megveszik ahogy mondottad...

    Én a magam részéről szavazok, nem veszem meg ezeket a kiadásokat, egy két kivételtől eltekintve persze, de alapvetőlég ellenzem a dolgot. Ha olyan játékok lennének kiadva amik számomra értékelhetőek lennének és legfőképp PS3-mon nem jelentek volna meg, értékelném, de sajnos zömében pont hogy olyan címek érkeznek amikkel lehetett itt is játszani. Így a koncepció előtt értetlenül állok...

    Arról meg már nem is beszélve hogy a Sony saját kardjába dől, amikor szajkózza 1080p és 60FPS-t, miközben a konzol soha nem erről szólt, de ami még ennél is szánalmasabb az új játékok alig hozzák megszokott 30 képkocka másodperc sebességet. Játékos társadalomban joggal kelt ellenérzést, amit simán elkerülhettek volna az átgondoltabb marketing szlogenekkel, most mindenki 60FPS-t szeretne, és helyette foghíjas 30FPS van...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák