Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz dilipok #56822 üzenetére

    Biztos,hogy könnyebbek. Emlékszem a megadrive-os időszakra is.Akkor meg nem volt mentés.Egy egyszerű sonic (igen :-) ) vagy akár a mortal 1-2-3,stb.,stb.aztán a saturn-on is,akár egy panzer dragon orta,resident evil,daytona usa,stb. mind-mind megtudta fogni a gyereket. Aztán ps1-en szintén elég sok olyan cím volt ami bizony "olykor-olykor" kemény kihívás tudott lenni. :-)
    De megmondom őszintén,most így vhogy nem is bánom,hogy nem annyira nehezek.Ha vki (mondjuk mazochista Mester James) nehezebbet akar csak állít egyet a fokozaton és kész.
    Nekem lehet,hogy teljesen el is menne a kedvem egy keményen szippantós vmitől. /a múltkor azt írtátok,hogy a dlc-kben nehezebb lesz a mafia 2,nagyon jól írtátok,pedig csak normal-on nyomom/

    Erről van szó???
    Ez iszonyat jól néz ki!!!!!
    De ehhez nagyon kellene a lapos tv..ami azóta sincs. :-/ Az emberem szarban van....
    Nem bonyolult ez nagyon?Mennyi idő kitapasztalni,hogy mit/hogyan?
    A diablo-t próbáltad már?Ahhoz képest milyen,szerinted?
    Én a múltkor megvettem a store-ból azt a earth middle vmit,de azóta sem indítottam el.

    Ez lemezesben vagy store-ban kapható?

    Szerk.: Hegegege: A gt6-ot mindjárt megnézem,de a gt5-tel jobban jártok,szinte minden tekintetben.
    A nfs hot pursuit-ben nem tudom van-e,azt is megnézném,de biztos patch-elne kb.1órát,igy azt most nem rakom be.Még a most wanted-et meg tudom nézni. (Akár a shift-et is,de attól 1000x jobb a gt5)
    James,emlékszel,a hot pursuit-ben van osztott képernyő?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák