Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    válasz Elims #56832 üzenetére

    NFS-ben tuti nincs osztott képernyő,max a Shift-ben,de azzal is rég játszottam már. Ebben a mai online világban "nem menő" már a split-screen versenyzés :( Pedig régen haverral mennyi Burnout-ot meg NFS Most Wanted-et toltunk PS2-n...

    https://psnprofiles.com/kazama001

  • dilipok

    veterán

    válasz Elims #56832 üzenetére

    azaz :K PC-n jatszok vele. Valoban nagyon jol tud kinezni. (szerintem nincs konzolra, csak PC-re)
    Bonyolultnak nem bonyolult, osszetettnek viszont elegge osszetett. Kb az utolso beszelgetesnek is lehet valami kihatasa a traitjeidre (pl az elejen van egy beszelgetes, ahol a 2 fohos beszelget egy a sziklarol leugrott csavo hullaja felett. Repulni akart a lelkem, de nem jott ossze neki... A lenyeg, hogy a beszelgetes menetetol fuggoen mozdulnak romantic v mas iranyba. Nekem a romantic lett, ami +1 lucky charm trait mindkettojuknek, amitol jobb dolgokat talalhatok, etc). Nincs quest marker, nincs crafting window. Mindent beszelgetesek, konyvek alapjan tudsz meg. Kiserletezgetessel nagyon sok mindent lehet csinalni (jot es rosszat egyarant). Felfedezni veszett jo erzes a jatekban. Taktikailag is van kihivas. Szinte mindent meg lehet csinalni, amit csak elkepzelsz (pl idezel egy kis esot az ellenfelek felett, majd utana szepen megaramozod a pocsolyaban allo delikvenseket. Vagy poison clud+barmilyen tuzes dolog, lehet az ij, varazslat, szepen belobbantja a felhot. Es meg nagyon sok kombinacio van). Kicsit nekem a regi rpg-k hangulatat hozza vissza, amiket nagyon szerettem. Viszont rettento sok idot bele lehet olni, 5-6 ora alatt kb az elso fo kuldetest nem csinaltam meg, pedig ott meg el sem harapodztak igazan a sidequestek.

    A diablozhoz nem is hasonlitanam, mert koze nincs a kettonek egymashoz. A diablo egy egyszeru hack and slash (annak viszont egyaltalan nem rossz, sot) es meg egy korokre osztott rpg.

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák