Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz #51736960 #49357 üzenetére

    Kicsit sem erős..
    Ahogy írod.12gb-os ps3 használhatatlan a gt5-tel.
    1-2hónapja vettem a gépet,12gb-os ps3 (0 perces,én bontottam ki,szóval nem használt amire lehet,hogy már volt vmi a 12gb memóriában).
    A gép előtt vettem 3játékot,természetesen a gt5 volt az egyik.
    Beüzemeltelm,store-ról letöltöttem 2-3vmit majd gt5.
    Azt írta,hogy kevés a hely,nem gond,gondoltam,letöröltem mindent -mentett adatok/állások,store-os programok,mindent-,újra gt5 és még akkor is kevés volt bármit csináltam.Olvastattam volna csak a lemezről is,hogy legalább el tudjam indítani,de nem lehetett.
    Muszáj voltam venni egy winchester-t.
    Ha kicsit háklis vagy a dolgokra akkor az sem mindegy,hogy milyen winchester-t teszel bele..
    Itt a prohardveren kérdeztem meg egy hozzáértőt és ő mondta,hogy nem teljesen mindegy. Akkor vettem egy 750gb-osat. (Szerintem nagy bele,320-as bőven elég lett volna,de nem gond,egyszer majd csak megtelik /félig :-)/).

    Én azt ajánlom ha 12gb-osat veszel,hogy rögtön vegyél egy winchester-t is bele (+persze a hdd beépítőkeret,mert anélkül nem tudod beletenni...).

    Szerk.:
    SzGergely: végülis igazad van.Ha mondjuk nfs shift +olyan játékokkal játszik,ami nem telepít olyan sokat akkor egy-két játék patch/mentései elférnek rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák