Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    Sikerült pár nap különbséggel beszereznem két príma játékot, ami a God of War: Ascension és a The Last of Us. No, meg egy harmadikat is jó áron ami a Demon's Soul, de ez még így is hiba volt. Szvsz egy idegesítő és játszhatatlan kategória ami azért csalódás mert jó értékeléssel bíró és egyúttal exclusive játék is. Egy kerítésléccel elverném azt aki (így) megcsinálta. ;] Az, hogy olyan nehéz mint az állat az egy dolog, bár nem értem alapból mi értelme van ilyen nehézségi szintnek. De, hogy a falon (meg a pajzson!) keresztül is leszúrnak (sokszor egy döféssel!)... feszt azt látom, hogy YOU DIED. Ez nem nekem való kategória, öreg vagyok én már ehhez. :P A grafika meg közel sem olyan jó, ami indokolná az akadozást amit észleltem több alkalommal, szóval nekem ez amolyan kakukktojás a jobbnál jobb exclusive-ok sorában.
    Az első kettő persze felváltva játszik, azok viszont nagyon tetszenek és hozzák a várakozásnak megfelelőt! :C Bár nagy GoW rajongó vagyok, most mégis azt kell mondjam, hogy a TLoU tetszik kicsit jobban. Tényleg kitettek magukért a NaughtyDog-os fiúk, így mind grafikailag mind hangulatát tekintve hozza a magas színvonalat. Sztem a játékmenet is jó, egy pár apró grafikai hibától és a hosszú, kezdeti töltési időtől eltekintve sok negatívumot nem tudok említeni. Bár azt nem tudom, hogy az eszközfejlesztés sebességét miért fejlesztettem kétszer hiába, és bár a pontokat levonta de most is alapon van. Ilyennel találkozott vki? :F

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák