Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Scoobyka #27949 üzenetére

    Még mindig nem értem, hogy mi bajod az Uncharted grafikájának méltatásával? Mutass már olyan címet PS3-ra, ami grafikailag olyan hatalmasat verne az Uncharted-szériára! Mert nekem konkrétan most így hirtelen egy cím sem jut eszembe arra a konzolra, amitől úgy leesne az állam helyenként, mint attól és nem, a GoW3 közel nincs annyi részlet, mint ami az Uncharted-ban sok helyen van, ráadásul ugye a perspektíva miatt teljesen más is a dolog. Nézd meg az Uncharted 2-ben a tibeti falut, vagy nézd meg itt a harmadik részben a piacos jeleneteket! Olyan részlet van ott grafikában is mindenhol, annyi apró objektum, annyi karakter, mozgás, hogy az valami brutális, mindemellett még közben figyeld meg az épületek apró részleteit, stukkókat, stb. Egyszerűen döbbenetes az a játék, grafikailag is. Hardcore PC-s ismerősöm is járt nálam, megmutattam neki és még úgy is azt mondta rá, hogy gyönyörű, hogy hozzá van szokva a PC által nyújtott csúcs fullHD grafikához. Bátran ki merem jelenteni, hogy ilyen részletezettsége egyetlen másik PS3-as címnek sincs, mindehhez mérten pedig baromi jól fut, nincs egy röccenés, akadás sehol, még ott sem, ahol rohadt sok részlet és mozgás van. Na ezért értékeli mindenki top-ra, teljesen jogosan. Az, hogy itt-ott látsz elszórva a messzi távolban egy életlen textúrát, az teljesen elfogadható, én még nem láttam hibátlan játékot. Majd javítják, de ha nem, akkor sincs semmi. Nem tudom volt-e 2-3 olyan hiba az egész játékban, amire komolyabban felfigyeltem. Pedig nem volt rövid játék a harmadik rész sem.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák