Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz szasanyi #26815 üzenetére

    Hát, a látottak alapján a BF3-at sem PS3-ra fogom megvenni, az is biztos! Katasztrofálisan fest az is a Sony gépén! Ennek a konzolnak ez a vége szerintem, most már sokadik PS3-verzióban kell hatalmasat csalódnom grafikai téren! Az Uncharted 3-nak adok egy esélyt, mert az az előzetes videók alapján hozza a megszokott színvonalat, de aztán kevés esélyt látok, hogy tudja hozni a konzol a mai színvonalat. A Rage grafikailag valami borzalmas PS3-on, a PC-verzió szerintem százszor szebb azok alapján, amiket láttam videókon és screenshot-okon. Pedig a játék maga szerintem jó. Még bízom benne, hogy jön valami patch, mert szerintem nagy lesz a népharag, de jelen állapotában semmiképp sem javaslom megvételre! Ráadásul, hogy pont az id adjon ki a kezéből ilyen szemetet, az nonszensz, méltatlanok a korábbi munkáikhoz! Elnagyolt fércmű, szerintem ezen még legalább fél év munka lett volna, ha meg képtelenek megoldani a portolást, akkor nem kell kiadni konzolra - de mondjuk az is érdekes, hogy Xbox-on nyoma sincs a textúra-kezelési problémának!

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák