Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Dominguez #2285 üzenetére

    Rossz helyen keresed. Én nem mondtam, hogy üzletben kell venni, és ott olcsó lesz. :( A neten nézelődj, és kimondottan javaslom a gamer365 oldal fórumát e célra! Tele van új, origi, meg kifogástalan használt gamek adás-vételével. Most is van egy mobilszámom, ha kell válaszolj gyorsan és megadom: a sác vadiúj, mo-i kiadású gameket akar eladni 10k/db áron! ;)
    A másik: GoW 4k, GoW2 6k volt a legtöbb helyen, NEM Platinum kiadásban, én is úgy vettem. Milyen üzletekben jársz te? :F
    De, hogy tovább mondjam a fóliás, vadi új game árakat: Lost Planet 9k, DMC4 11k, HS 10k. A legdrágább game az UDF volt amit vettem, 12k-ért. :D Pld. MotorStorm és RFoM gameket jó, és használt állapotban 4-5k körül hajigálják 1esek. :K
    Ezek jónak tűnnek?

    attavanti: igen, keresgélek és nem találom, hol láttam a bill+egér kombót támogató gameket. :B Az tuti, hogy a RFoM a frissítés telepítése után támogatja, a többit meg ha megtaláltam. Én két különbözü cordless cuccot próbáltam ki (A4 Tech, Logitech) de az nem volt jó. :( Persze volt a Logitechnek netto 18k-ért olyan cucca, ami valszeg jó lett volna, de azt el sem hoztam még kipróbálásra sem... annyit én nem adok érte.

Új hozzászólás Aktív témák