Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomkatomi

    tag

    válasz erdol #26039 üzenetére

    Laca a legelején már elmondta, hogy semmit. Az a lehetőség már elveszett. mert egyszeri volt. Abban az időben a PT mellett döntött, aki döntött. Akkor a két kiadó próbált valami kompromisszumos megoldást kitalálni, ez lett volna az egy AP-s kocsi átvitel és a PT-ben megszerzett XP-k fele. Az Invictusnak szerintem nem sok beleszólása volt a dologba, legfeljebb jelezte, hogy a nem hivatalos PT-fórum tagjai leginkább a PT-be szeretnének tartozni...
    Bár a szavazásnak így szerintem sincs sok értelme, mert, mint én is említettem korábban ezt a fórumot sokan nem ismerik(az Invictus oldalára pedig még kevesebben járnak, hiszen van a játékoknak saját oldaluk, fórumuk).
    De azért szavaztam, mert nem tudni ki mennyire elszánt az ügyben és legalább nem az én fejem fölött (illetve szavazatom nélkül) hozzák (hozhatják) meg a döntésüket.

    Sylar: Most jöttem le róla, és játszottam, nem is rosszakat. Magyarokkal, külföldiekkel egyaránt. Sőt, minden nap játszok, igaz, nem 14 oldalnyi szoba tagjaiból választhatok, hanem csak 5-6...10-20 tagból, de nekem elég, mert játszom. Ráadásul nem mindig ugyanazokkal. Sőt, veled is játszhatnék és innen másokkal is, ha nem csak be-ki lépkednétek a játékba, képeket lopkodni, hogy mennyire siralmas a helyzet. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

Új hozzászólás Aktív témák