Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugoagagyilo

    tag

    válasz Blade.T #26006 üzenetére

    :Y Ezt angolul irtad először és egy translate progival leforditottad magyarra?
    Több pontja értelmetlen kissé számomra.Az Invictus maga alatt vágja a fát Miért?"
    Ha az Aeria bemondja az unalmast az Invictusnak akkor szép lassan majd ugyan az lesz a Levelr sorsa mint a PT-é!
    Miért függ szerinted a Gamigo sorsa az Aeria-tól?Szerintem rég bemondta amiota nem vett frissitést.Mi lett a PT sorsa?Elfogytak a játékosok mert semmi ujdonságot nem kaptak a játéktól?Nagyon ugy fest nem is nagyon akar az Aeria költeni rá.
    Nem szarságot csinálnak a fiúk hanem egy jó kis játékot fejlesztgetnek talán a mi igényeinket is figyelembe véve lásd béta,Te is az ő játékukkal játszol.Gondolom sok mindent letettek az asztalra a fiuk de lehet nem is akarnak már venni semmit.Szerintem a ghost is csak az amcsik miatt került bele anno a játékba ,mert kilátott már sim autoversenyt ahol áthaladunk egymáson.Ha nincs benne kezdettől fogva nem sirna most itt senki.
    A LevelR nem új játék csak van benne újjitás,ami magával hozta a játékosokat és nem utolsósorban talán a profitot.Ha ez igy beindul és ugy nézki beindult akkor fog telni frissitésre és még ujdonságokra.Hamarosan itt a BMW és még ki tudja mi van vagy lehet a tarsolyban
    Ha költött valaki a játékra az játszott is a játékkal nem bukta be a pénzt.Vegyél egy játékot a boltban mondjuk 5000ft-ért lehet hogy 1 hét alatt végig tolod utána felkerül a polcra és lehet többé nem veszed már elő nem játszol vele.Ezt a pénzt sem buktad be hisz játszottál vele,jo hogy a polcon ott van de csak a port fogja.

    Amiket irtam a saját meglátásaim amelyek lehet tévesek egyébként is semmi közünk sem az Invictus sem az Aeria sem a Gamigo üzletpolitikájához.Bár annyit a hazaiak megsughatnának hogy akarnak az amcsik frissitést vagy sem. :B Könnyebb lenne dönteni.

    http://obhunracing.com

Új hozzászólás Aktív témák