Új hozzászólás Aktív témák

  • Blade.T

    tag

    válasz hugoagagyilo #26004 üzenetére

    Ahogy írtam már korábban ezzel az egész szarakodásal az Invictus is maga alatt vágja a fát!
    Ha az Aeria bemondja az unalmast az Invictusnak akkor szép lassan majd ugyan az lesz a Levelr sorsa mint a PT-é!
    Nem értem mér nem próbál az Invictus tárgyalni az Aeria-val hogy mit szeretne hogy szeretne nem a Gamigos szarságot kéne fejleszteni, inkább megkéne próbálni lerakni valamit az Aerianak az asztalra!
    A régiek akik már költöttek a játékra, személy szerint én is biztos nem fogok egy qurva forintot se költeni (legalábbis a Levelr-re biztos nem) a PT-re igen ha lenne valami végre!
    Egyébként szerintem egy darabig még megy a Levelr mert új aztán annyi neki fakereszt, majd ott is jól bebukjak a belerakott lóvét a játékosok, akkor lesz megint nagy sírás rívás..

    m3tr0
    "Mert ugye más az, ha valamit megveszünk pl.: egy játékot és más az amikor olyanra költünk pénzt ami ugye,hogy mondjam nem is létezik.."

    Ezen megakadt a szemem, nem akarok vitatkozni, mert se erőm, se kedvem, se időm nincs hozzá, na jó erőm az azért van :DDD de ez elég nagy marhaság amit írtál már bocs!

    [ Szerkesztve ]

    http://wolfteam.aeriagames.com/wtgame/rankings || TPengeT || TheFinisher ||

Új hozzászólás Aktív témák