Új hozzászólás Aktív témák

  • tomkatomi

    tag

    válasz hugoagagyilo #26010 üzenetére

    A játékosok nem az újdonságok hiánya , hanem az IP-bann miatt szorultak ki...aztán a kevés játékos következtében Aeria ül a babérjain és vár valami csodát.
    Ahogy elnéztem a két játék lefedettségi területét, aeria jelentős hátrányban van (ráadásul most az Észak-amerikai IP-sek sem tudnak játszani), nem tudom miért nem bővíti területeit az üres foltokra...
    Érdekes volt a két béta egyébként, mert bár röpködnek itt a számadatok a rengeteg pályáról és választható autóról, mégis a legtöbben a PT-ben kiismert autókkal nyomultak (cobra, mert ugye az a legjobb sokaknak, cl5 mitsubishi, WRX, cl6 panama, cl7 morello), és a PT-ben szereplő pályákon. Amikor játszani akartam egy miatával vagy a nissannal, vagy a corus GTI vel, akkor senki sem használta, vagy jött a fanyalgás, hogy nem lehet tuningolni vagy nincs rá balansz... Hasonló volt a helyzet a pályákkal...jó-jó próbáljuk ki, aztán menjünk B-roadon, vagy spaghetti 3-on...
    Az igazsághoz tartozik, hogy a végleges verziót nem ismerem (levelR), így nem tudom ott mi a helyzet. De a cobra vs. corus megjegyzésből az jön le, hogy hiába a sok autó.

    [ Szerkesztve ]

    Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

Új hozzászólás Aktív témák