Új hozzászólás Aktív témák

  • hugoagagyilo

    tag

    válasz PaJa1 #26007 üzenetére

    Igen :B a Gamigot.

    Van angol gs meg francia is meg spanyol is ha jol tudom.Szerintem a bannolás pont a Pt-s multadnak tudható be,csak mondva csinált magyarázat a multi acc.Erről nem Te tehetsz hanem a többi Aerias,aki a saját forumukon savazta a Gamigot képekkel illusztrálva amin volt Gamigos Gs-el valo chat-elés volt látható.Az ehhez tartozó kommentekkel.Egy napig volt ez fent talán Aeria forumán mert másnap már nem találtam.Azért Güntherék sem olyan buták hogy ne olvasgassák mit irnak Aeria forumán.Nem tudom hogy itt hogy megy a GS választás de szerintem ha erre dől a mérleg talán Invictus-ék tudnak ebben segiteni.
    Előny a már szerzett tapasztalat szerintem.

    Corus iszonyatosat gyorsul a végsebessége is jó,de valahogy mindig a Cobra nyer.Na jó nem mindig :D Nem igazán találkoztam még olyannal aki igazán jól tudott vele menni,bár nálunk Karcsi szereti a kihivásokat és elég jól hajtja ezt a verdát.

    Creanak:Jó vizsgázást sok sikert.Szerintem maguk a magyar játékosok is igazán dönthetnének afelől ki képviseli a hidat :) Pajánál és Nálad a kommunikáció mindkét irányban tökéletes,ha más nem várunk szeptemberig :D

    [ Szerkesztve ]

    http://obhunracing.com

Új hozzászólás Aktív témák