Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #21193 üzenetére

    De PaJa! Miért nehezítenéd meg a saját dolgodat CTF-ben? Te most ezt kitaláltad, hogy a jobbra-balra rángatózás nem szép dolog és a többiek, akik ezt a cselezést csinálják, csalók (ezt a szót konkrétan nem használtad, de ez jön le belőle). Nem tudom, miért számít csalásnak az, ha valaki kihasználja a játék adta lehetőségeket. És ez vonatkozik mindenre: fánkolás, wallriderkedés, ctf-es "nem élethű" kanyargás stb. Én a csalás szót abban a kontextusában tudom csak értelmezni, hogyha valaki valamilyen külső programot használ segítségül. De mivel tudjuk, hogy ilyen pt-hez nincs, ezért nem is értem, hogy hogyan lehet csalni PT-ben. Ezek az emberek csak kihasználják a játék adta lehetőségeket, azt meg mindenki maga döntse el, hogy ez szép dolog, nem szép dolog, noob-kodás stb., de biztos nem csalás. Csakhogy egy példát hozzak, cod4 multi: általában a p90-es emberkéket le noob-ozzák, mert eléggé darál a fegyó. Na de könyörgöm? Benne van ez a fegyver a játékban? Benne. Akkor meg innentől nem értem a dolgot. Én onnantól értelmezem a csalást, ha valaki bevon egy külső programot, hogy jobb legyen (aim, wallhack).

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák