Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz Departed #36 üzenetére

    Köszönöm a válaszod! Az AnTuTu nekünk is 1512 MHz-et írt, de ezek szerint az nem terheléssel teszteli, hanem szimplán kiírja milyen a proci. Az említett stresszteszten viszont rögtön kibukott mindenkinél, hogy valójában max. 984 MHz-en megy ám és talán kernel szintű a korlátozás, mert nem igazán lehet fentebb tornázni performance2 módban sem (bár valaki mintha említette volna, hogy sikerült (vagy csak vélemény volt) valamit elérni, de fagyott rögtön ill. van egy olyan sejtésünk, hogy ezen felül a korai lemerülés is következménye lenne az eredeti órajelnek az egyéb bibik mellett).
    Szóval az nekem is vili, hogy nem ugyanaz a proci, viszont egy ilyen Prestigio lenne a másik opció (vagy egy a korlátozott teljesítménynek megfelelő készülék IPS panellel, ami nem kerül 2x annyiba, mert nekem végül is éppen az a teljesítmény is lenne, ugyanis csak olvasásra, netre, ritkán filmre kell) és azért érdeklődtem volna, nehogy megint belefussak ilyesmibe (érdekesség, hogy az itteni Overmax topicon kívül eddig még külföldi fórumokon sem igazán akadtam rá erre a bűvös 984 MHz-re).
    Sőt időközben azért is hálás lennék, ha esetleg egy ilyen PDF-fel is letesztelné valaki, mennyire boldogul vele. Az Overmax gyári PDF olvasója kifagyott tőle, az Adobe Readerrel éppen-éppen lehetett használni (tény, hogy egy PC-t is megdolgoztat).

    Hozzád hasonló helyzetben voltam egyébként én is, csak az Overmax mellett döntöttem az IPS panel, kedvezőbb ár (ez sem utolsó szempont, főleg diákként), a tok, a bár csak 1 év, de az általam vásárolt helyen szintén háztól-házig gari miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák