Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee987

    tag

    válasz Alteran-IT #1504 üzenetére

    Először is. Ki mondta, hogy TV-re adtak kedvezményt? Szó sem volt arról. A hűséghosszabbítás előtt is ugyanez a TV csomagom volt amit leírtam, abban nem történt változás, pont, hogy a netre kaptam akciós árat, nem pedig a TV-re, mert azt triplázták meg mindössze 150-200 Ft-ért...
    A másik dolog pedig az, hogy ha picit utána is néznél nem csak ész nélkül fikázgatnál itt mindent ami PR, akkor tudhatnád, hogy amiben én vagyok, a D123, DHD, DTop még bizony a régi csomagajánlatos TV kínálat, de mivel még van 1 év a hűségből maradhat.
    Mostmár leírom a sztorim, anno 3,5 évet volt szerencsém MÁV ügyfélszolgálatosként dolgozni, ott volt egy kb. hasonló ember aki azért tett több tucat panaszt, mert xy vonat 15-20 mp-el hamarabb elindult a peroni nagy órához képest. Kezet foghatnátok :) Neked az a legnagyobb bajod, hogy 20,00 Mbit/s helyett csak 19,75 Mbit/s-al tudsz tölteni. ;]
    Volt már szerencsém életem során több szolgáltatóhoz is. Újhelyben voltam Externetes, még a PR-es idők előtt ADSL-en, Miskolcon CaraCom-os DOCSIS 3.0-n, most pedig DIGIkábel FTTB optikai hálózaton. De még egyetlen szolgáltatónál sem mértem többet, mint amennyi a maximum volt, általában mindig a környékén állt be.
    Externetes netem anno 512-es volt, beállt 486-495 közé, CaraCom-os netem 12 megás volt 11,5-11,8 között produkált, míg a DIGI-s 100-asom, ahogy a múltkor belinkeltem este örülök, ha hozza a 40-50 megát.
    Ergo Te kb. elvárod, hogy a szolgáltató pontosan 20,00 Mbit/s-ot biztosítsanak Neked, amit tudod, hogy fizikailag, technikailag lehetetlen, ezért inkább nem is 20,00-at vársz, hanem 20,00 felettit...

Új hozzászólás Aktív témák