Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz XaraX #6410 üzenetére

    A taxis példa nagyon sántít, mivel a posta ígyis-úgyis végig megy egy adott útvonalon, neki gyakorlatilag semmi plusz költsége nincs az én plusz csomagomból, ellentétbe plusz bevétele van belőle... régen miért tudták ingyen visszahozni... mostmeg már nem...

    A többibe részben igazad van, VISZONT! (ezért is írtam én nagyon békés ember vagyok)
    Az ne mondd már, hogy normális, hogy a postán megvett (buborékos borítékba), ha berakok egy lapos tárgyat és már nem 2,4cm (alapból ezt hogy mérik le!? már röhej szint) ami 2,5cm lesz, már nem veszik fel...
    Ezt azért mondom, mert ugyanazokat a csomagokat... direkt előre kérdezbe kérdeztem, hogy ez még belefér az "új levél kategóriába"!? És másik postán gond nélkül felvették és kézbesítették, akkor most ki a hülye!? Én vagy a Nyugati unatkozó nyugger és halál közötti mama!? (elmondom ő, csakmert lusta volt foglalkozni velem, az ügyféllel, akiből a fizetését kapja)

    És ok én megértem / látom / olvasom, hogy sok munkájuk van a postásoknak, de akkor találjanak ki egy normális "levélvastagságot", legyen mondjuk 5cm! Ez eléggé könnyen betartható és lemérhető - ellentétben egy 2,4cm-el!

    és ez a 2,4cm-es szabály is a "levélbedobónyílás" miatt van... de egy ajánlott esetén miért releváns!? Amikor azt nekem ne dobogassa be... azért fizetem a felárat, hogy 1. ne veszzen el 2. a címzett kezébe aláírással adják

    Hogy az utolsó bekezdése nem regálsz... ez akkoris így van... nézd csak meg, hogy mennyit "prémiumot" kapnak a vezetők ezért a csodás szolgáltatás működésért, miközben éhbérért dolgoztatják a végkimerülésig a dolgozókat... talán jobb munkakörülményeket kéne biztosítani a a haszonból... ígyis marag még profit és talán nem lesz minden postára kiírva, hogy munkaerőt felveszünk, mert éhbérért és olyan munkatempóval jóhogy senki nem marad ott pár napnál / hétnél / hónapnál többet...

    (#6411) mirci18
    Ez pontosan így van, ahogy leírtad.... én még a 9Ft-os feltöltési díjat is megértettem, hogy a hülyeparaszt ne töltse fel a törött vázáját, stb. hanem olyan termékek legyenek feltöltve ami kell is valakinek és eltudja ott adni... így ugyebár a 9Ft-ot visszakapja és a vaterának meg 6%-os jutaléka lesz belőle... WIN-WIN helyzet mindenkinek... egy valakinek nem... aki több száz szar kacatot rak fel, ami akutyának sem kell!

    Miért volt drága tavaly feladni!?
    Én minden lehetőséget mindig végignézek... tavalyig az a helyzet volt, hogy 500g-ig ajánlott levélként, afölött meg a vaterafutár csomagként mehet... most mivan? csak vaterafutár csomagként adhatom fel!

    A vevőnek hiába magyarázom használjon csomagautomatát (a sok retard fél az újítástól)... pedig én is ezt tolom, hogy csomagautomata - 400-500 Ft!
    1. túl új / nem tudom hogy működik, stb.
    2. jajj nincs kp. csak bankkártya, én nem használok bankkártyát, nem tömöm a zsidók zsebét, stb. tök retard indok
    3. falun él, nincsa közelben automata (amit meg is értek)
    4. ő nem fog előre utalni... csak utánvétel:
    amikor írom neki, hogy de te nézd már meg van 1000+ pozitív értékelésem, neked 0 / nem regisztrált felhasználó vagy, akkor ki akar kit átb*szni!? Én ha feladom neked puszira... és esetleg nem veszed át, akkor az nekem alsó hangon 2E Ft veszteség
    (az egybites ember gondolkozása idáig el sem jut)
    5. Írtam már példát (több webshop beindítását segítettem), ezek ilyen átlag 1-2-3E Ft-os termékekekt árulnak! A "hülye paraszt" képes az 500 Ft-os termékre is 1.500 Ft-os utánvételt választani, miközben (tavalyig) volt 500 Ft-os alternatíva is (ha előre utal), hát ő behogy utal előre... meg átverem... meg az utánvétel biztonságos... ok mondm és ha egy féltéglát küldök mondjuk egy mobiltelefon helyett, akkor azon ami a biztonság!? (itt már megszakad a gondolatmenetük és a válasz)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

  • mirci18

    addikt

    válasz XaraX #6410 üzenetére

    Azért ebbe belekötnék mert nincs igazad.
    Nekem az ajánlott leveleim 80 százalékát a postásunk hozta.
    Arról nem is beszélve hogy egy 20-30 dekás vajasdoboznyi nagyságú levél mióta csomag.

    Azt meg sem említem hogy miért hivatkozik a posta levélbedobó nyílással mikor soha nem rakhatta be oda az ajánlott levelet.
    Ez semmi más mint monopol helyzettel való visszaélés.

    Elhiszem, hogy mindenki ingyen, vagy nagyon olcsón szeretne mindent ebben az országban, de van alternatíva, ha nem felel meg, vannak futárcégek, lehet választani.

    Ezt mind szép és jó de egy 5-600 ft-os ajánlott levélnek nem alternatíva egy 1040 ft-os futár.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák