Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Micsurin #2972 üzenetére

    Ha lenne lehetőségem vidékre/kertvárosba költözni (a jelenlegi szakmámban maradva) a hétkerből lesz@rnám a pokémonokat meg a gymeket magasról :DDD :P

    Más: ma hazafelé azt hiszem új bugot fedeztem fel: 5ből 4 patkány, "szülinapos kukac" (copyright by barátnő), galamb lépett le első labdatörés után egyből - az egyik cp35 volt, a legmagasabb cp120...
    Ja, a stopok is bugzottak, hiába pörgettem nem adott semmit.

    Sikerült felfarmolni magam lvl18-ra, de én most kezdem megunni a dolgot...

    Pedig jó lehetne, ha (szokásos bugfix meg spawnfix, illetve háttérben futás mellett ami hazafelé gyorsan eszembe jutott):
    1) Lenne rendes early game. Jelen állapotban az első 15-20 szint csak xp farmról szól, bármit fogsz úgysem fogod tudni később használni.Csak pár példa:
    - Skálázódó stardust, azaz magasabb szintű pokémonból többet kapnál. Így megérné magaddal fejleszteni az elején fogott ritkaságokat/kedvenceket.
    - Dobálózás helyett/mellett harccal lehetne gyengíteni az ellent, ahogy egyébként az eredeti sorozat kb. második részében már megmondták.
    - A harctól a saját pokémon is erősödne, vagy olyan képességeket szerezne amit máshonnan nem tud.

    2) Normális harcrendszer: Flappy bird bonyolultságú óvoda helyett valami rendes, körökre osztott dolog - ezt kitalálták már jól más pokémon játékokban, miért nem lehet azt átvenni?

    3) Egyéb apróságok, pl. adott csapatnak a saját tulajdonú gym bizonyos körzetében bónusz cuccokat/xpt adnának a stopok, vagy jobb minőségű (cp vagy IV) spawn jönne.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák