Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolee9309

    csendes tag

    válasz RobbyJr #21 üzenetére

    Nem ismerem a srácot, most látom először.
    Viszont így látatlanba is, a kommented alapján igazat adok neki: ahány droidos telefonom volt, nagggyon fos hangzásuk van/volt. EQ-t, bárminemű hangzásjavítót csak csatlakoztatott fejhallgatón (vagy egyeben) keresztül lehetett bekapcsolni, vagy valami alkalmazást letölteni, de az is csak félmegoldás, mert a youtube, netes tartalom, minden ugyanolyan rossz minőségben szólalt meg, csak a muzsika/videó, amit le tudtál játszani a bizonyos lejátszón, az szólt normálisan.
    Nem vagyok apple-fan (meg semmilyen fan se, csak az Iphone árazása nem nekem való :DDD ), de asszony tavalyelőtt vett egy Iphone 13 mini-t, annak by default olyan jó hangzása van..... normális basszus, és nem az a cincogás, mint a többinek. Mintha egy gagyi kínai egyszerhasználatos gyerekjáték hangszóróját raknák bele. Legalább engednék root-olás nélkül beállítani a hangzást...
    Nem sok Iphone telefont hallottam élőben, mondhatni csak ezt az egyet, de annak fényévekkel jobb, mint az eddigi droidjaimnak, meg azoknak is, amiket hallottam pl., családból vagy ismerősöktől, és a drágább, 300K feletti telefonok is vérszegények, legyen az Samsung, Xiaomi, etc. etc.
    Disclaimer: Nem flame-elésként mondom, csak nekem csalódás a nem apple telefonok hangzása eddigi tapasztalataim alapján.

Új hozzászólás Aktív témák